15 C
Olsztyn
niedziela, 14 lipca, 2024

Spotkanie noworoczne z wicepremierem Mariuszem Błaszczakiem

W piątek odbyło się spotkanie noworoczne członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z okręgu 86. Gościem specjalnym spotkania przygotowanego przez Komitet Miejski w Olsztynie był wicepremier Mariusz Błaszczak.

Poseł na Sejm RP Iwona Arent i przewodniczący olsztyńskich struktur PiS Jarosław Babalski przywitali w imieniu przybyłych specjalnego gościa. Wicepremier Błaszczak podziękował wszystkim za zaproszenie i ciepłe przyjęcie.

Minister zapewnił, że pomimo trudnych czasów Polska jest dobrze strzeżona, a polski żołnierz i polska armia są znakomicie wyposażeni i zawsze gotowi. Nie ukrywał jednak, że jedynie wygranie nadchodzących wyborów pozwoli zachować taki stan. Poprzednicy wielokrotnie podkreślali słowami i czynami, że polską armię chcą likwidować. Przez takie działania niepodległość Polski i bezpieczeństwo jej obywateli mogłoby zostać zagrożone.

Zebrani podzielili się opłatkiem i wspólnie odśpiewali kolędy. Wspaniałą oprawę muzyczną zapewniła radna Rady Miasta Olsztyna Edyta Markowicz. W kuluarach był czas na rozmowy i pamiątkowe zdjęcia.

KO

Udostepnij

Więcej aktualności

Zobacz także