23 C
Olsztyn
wtorek, 25 czerwca, 2024

Wizyta Antoniego Macierewicza w Ełku: silna Polska to fundament programu

Antoni Macierewicz, Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości i Marszałek Senior, odwiedził w niedzielę Ełk. Spotkał się tam z członkami partii i sympatykami.

Jego wizyta miała na celu omówienie kluczowych aspektów programu wyborczego partii i obecnej sytuacji Polski.

Podczas spotkania Macierewicz podkreślił, że podstawowym fundamentem programu wyborczego PiS jest silna Polska. Polityk podkreślał, że strategiczne założenia programu koncentrują się na rozbudowie potęgi Polski, zarówno w aspektach gospodarczych, społecznych, ideowych, jak i militarnych:

Nasz program koncentruje się wokół budowy polskiej siły gospodarczej, społecznej i ideowej, ale także wokół siły militarnej. To ona jest gwarancją, że państwo polskie może zostać odbudowane niezależne od formacji prorosyjskich, jak ugrupowanie Donalda Tuska, czy czasami polityka państwa niemieckiego.

Marszałek Senior zwracał szczególną uwagę na bezpieczeństwo militarne, co jest szczególnie istotne dla Warmii i Mazur.

Wizyta w Ełku była częścią większego cyklu spotkań pod nazwą “Z miłości do Polski”, które są organizowane przez Prawo i Sprawiedliwość. Iwona Arent podkreślała, że Antoni Macierewicz to jedno z wielu znaczących nazwisk, które odwiedziły region w ramach tych spotkań.

Za organizację wizyty odpowiedzialny był radny miasta Ełk Łukasz Cegiełka.

Jestem bardzo zadowolony z tego, że miałem przyjemność organizacji spotkania legendy i bohatera opozycji antykomunistycznej Pana Antoniego Macierewicza. Jego zasługi oddane Narodowi Polskiemu poprzez walkę z opresyjnym aparatem bezpieczeństwa PRL są nieocenione.

– mówił Łukasz Cegiełka.

Tego typu wydarzenia pozwalają działaczom i sympatykom partii na bezpośrednią interakcję z kluczowymi postaciami Zjednoczonej Prawicy. Zdaniem posła Wojciecha Kossakowskiego, te spotkania są niezbędne dla efektywnego rozwoju programu wyborczego.

Źródło: Radio Olsztyn

Udostepnij

Więcej aktualności

Zobacz także