26 C
Olsztyn
wtorek, 25 czerwca, 2024

Olsztyn: Podsumowanie kampanii wyborczej PiS w okręgu 35.

Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych z okręgu olsztyńskiego podsumowali kampanię wyborczą. Wybory parlamentarne już w najbliższą niedzielę, 15 października.

– To dobry czas na pokazanie wyborcom, że mamy pomysł na ten region w kolejnej kadencji – przyznał Janusz Cieszyński z listy PiS w wyborach do Sejmu. Podczas kampanijnych podsumowań wojewoda warmińsko-mazurski zwracał uwagę na spotkania z wyborcami.

Dodają one energii, są bardzo pozytywne. Wywiązało się bardzo dużo tematów, o których rozmawialiśmy i które udało się rozwiązać

– podkreślał kandydat PiS w wyborach parlamentarnych Artur Chojecki.

To doskonały czas, żeby podsumować, ale i rozliczyć kampanię wyborczą. Pokazać wyborcom, co udało się nam zrobić w regionie

– dodała kandydatka PiS w wyborach do Sejmu Iwona Arent.

Błażej Poboży z listy PiS-u z okręgu olsztyńskiego zapowiedział, że „trzeba walczyć o każdy kolejny głos i tak też robię”.

Starałam się podczas tej kampanii, żeby wszystko w województwie zmieniało się na lepsze: drogi, przedszkola, żłobki, inwestycje sportowe. Zależało mi też na tym, żeby dotrzeć do jak najmniejszych gmin.

– przyznała Olga Semeniuk-Patkowska, kandydatka PiS do Sejmu.

Jerzy Małecki natomiast przekonywał, że w ostatnich godzinach kampanii trzeba przekonać przede wszystkich osoby niezdecydowane.

Była to kampania krótka, ale intensywna. Teraz ostatnie godziny, które przeznaczymy na podsumowanie, ale też na zastanowienie się, co można jeszcze poprawić, aby liczba głosujących na nas była większa

– dodał kandydat PiS w wyborach parlamentarnych.

Wybory połączone z referendum odbędą się 15 października.

Tekst: Radio Olsztyn, zdj. red. PiS Olsztyn

Udostepnij

Więcej aktualności

Zobacz także